444 7 633   info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 444 7 633

Yaza İstenmeyen Tüylerinizden Kurtularak Girin!

istenmeyen-tuylerden-kurtulun

Bedenimiz kat kat kışlık elbiseler altındayken önce aklımıza iştirak eden, beden kıllarımızdan arınmak olmayabilir. Ama profesyoneller birçok öyle düşünmüyor.  “Lazer Epilasyon” işleminin hızlıca planlarımız arasına alınmasını öneri ediyorlar çünkü kış sezonun bu işlem amaçlı en güzel zaman olduğunda hem bir fikirler.

Kişiye ve cilt, kıl yapısına yönelik değişmekle beraber, lazer epilasyonun tamamlanması amaçlı çoğunlukla birden pek oturum gerekiyor. Lazer epilasyon yolu, kılların büyüme evrelerinde gösterişli oluyor ve bilindiği benzeri, bedendeki kıllar çeşitli büyüme aşamalarındadırlar. Bu sebeple gerçek vakti yakalayabilmek amaçlı birden bir sürü seansa gereksinim vardır. Bu da, yaz gelmeden tamamlanması lazım iştirak eden bir iyileştirme zamanı manasına gelir. Dolayısı ile tam bu zamanlar rehabilitasyonun başlaması, yaz başına rehabilitasyonun sonlandırılabilmesini olanağı sağlar.

Lazer epilasyon merkezi seçerken, bu merkezin bir sağlık kuruluşu olmasının zorunlu olduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. İşleme ve cilt yapısına uygun nitelikte, hijyen koşulları sağlanarak yapılan uygulamalarda mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Lazer epilasyon uzun yıllardır uygulanan bir epilasyon yöntemidir.

Tüm yeryüzünde güvenirliliği dair şüphe kalmamıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte sonuçlardaki başarısı da artmıştır. Ama bütün şunlar bir sıhhat kuruluşunda yapılmış olan uygulamalar amaçlı geçerlidir. Bilhassa ‘Alexandrite’ lazer epilasyon tedavisinde en gösterişli yoldur. Havalar ısındığında, deniz ve mayo mevsiminde akla iştirak eden beden kılları ve epilasyonun her hangi bir yararı yok benzeri yaşanıyor. O zaman “Lazer Epilasyon“un tam zamanı!

Bir Cevap Yazın