444 7 633   info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 444 7 633

Lazer Epilasyon Fiyatları

epilasyon

Lazer Epilasyon vücudun rastgele bir yerinde büyüyüp gelişmekte meydana gelen kabul görmeyen tüylerin daimi bir biçimde giderilmesini imkânı sunan daimi ve en sıhhatli yöntemdir. Belli Bir Süre epilasyon yöntemlerinden farkı bu yöntemin daimi ve uzunca süreli neticeler sağlamasıdır. Daimi epilasyonun basit maksadı kılı üreten kök hücresinin tahrip edilmesidir. Kıl kökünün tahrip olma miktarı epilasyonun başarısını belirler.

Lazer epilasyon tedavisi ile en etkili neticeler açık renk cilt rengi ve koyu renk kıl yapısına sahip bireylerde alınabilir. Gelişen teknoloji ile beraber çeşitli prensipler ve dalga boyunda ışın üreten lazer cihazları ile koyu cilt tipine sahip bireylerde de son zamanlarda oldukça başarılı neticeler alınabilmektedir. Göz etrafı dışarısında vücudun her bölgesine emniyetli bir biçimde uygulanabilir.

Bayanlarda en yaygın olarak tatbik edilen bölgeler, bacak, genital, bikini çizgisi, yer altları, kol ve yüz bölgeleridir. Erkeklerde Lazer Epilasyon ise en bir sürü sakal üstü, boyun, ense, omuz, sırt ve göğüs bölgelerinde kabul görmeyen kılların azaltılmasında kullanılmaktadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2015

Lazer epilasyon seansları esasında pahalı benzeri gözükse de son derece ekonomiktir. Ağda vb yollara amaçlı ödediklerinizi kıyasladığınızda birden çok senede kendini amorti ederek sizlere hem bir nakit hem bir zaman kazandırır. Fazla tüylenme bilhassa bireyin sosyal yaşamını etkileyecek seviyelere gelebilmektedir. El üstünde kollar surat bölgesi bilhassa kişisel ilişkilerimizi zedeleyecek biçimde bizi huzursuz edebilir. Lazer epilasyon ile bunlardan kurtulmak son derece kolaydır.

Lazer epilasyon konusunda detaylı haber almak ve bedava tecrübe atışı yaptırmak amaçlı bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Merkezimizde lazer epilasyon uygulamaları son derece steril koşullarda işinin ehli kişiler aracılığıyla yapılmaktadır.

  • 2015 Lazer Epilasyon Fiyatları seans başınadır.
  • Kontrol seansları ücretsizdir.
  • 2.ci seanstan sonra %25 ek indirim uygulanır.
  • Paket alımlarında %80 varan inanılmaz indirimler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın